Naše služby

Duhová prádelna

Pro firmy i veřejnost

Naše služby poskytujeme jak firmám, tak široké veřejnosti. Pereme, mandlujeme, žehlíme veškeré domácí oděvy. Na naší speciální žehlicí panně zn. Tubie® snadno vypneme veškeré tvarové prádlo: košile, trička, polokošile, bundy, halenky, sukně, kalhoty. Tubie® oblečení jemně nafoukne a teplým vzduchem vyrovná. My pak jen dožehlíme manžety a límečky, pokud je to potřeba. Vyrovnáme tak i sportovní oblečení, které se jinak žehlit nesmí nebo velmi jemné materiály, jako je hedvábí či umělé tkaniny.

Domácí prádlo

Služba speciálně pro veřejnost

Žehlíme veškeré domácí oděvy. Na naší speciální žehlicí panně zn. Tubie® snadno vypneme veškeré tvarové prádlo: košile, trička, polokošile, bundy, halenky, sukně, kalhoty. Tubie® oblečení jemně nafoukne a teplým vzduchem vyrovná. My pak jen dožehlíme manžety a límečky, pokud je to potřeba. Vyrovnáme tak i sportovní oblečení, které se jinak žehlit nesmí nebo velmi jemné materiály, jako je hedvábí či umělé tkaniny.

Náhradní plnění

Služba speciálně pro firmy

Duhová prádelna zaměstnává více jak 50 % lidí se zdravotním znevýhodněním, poskytuje tedy náhradní plnění. Odběrem služeb Duhové prádelny a mandlu vám umožníme splnit podmínku zaměstnávání osob se zdravotním postižením, kterou pro firmy nad 25 zaměstnanců stanovuje zákon č. 435/2004 Sb. § 81.

Praní prádla

Pereme klasickou metodou ve velkých i menších kvalitních pračkách (zn. Primus, Lavamac) s denní kapacitou cca 250 kg. Pereme prádlo firmám i rodinám. Každou zakázku pereme zvlášť, nestane se tedy, že se Vaše zakázka smíchá s jinou. Snadno vypereme i deky, potahy, chrániče matrací, bundy a podobně. Velké pračky mají vyšší prací účinnost a naše velká sušička snadno objemné deky či bundy vysuší a nepomačká. Menší nebo složitější oblečení jako například bundy a košile žehlíme na panně Tubie nebo ručně. Používáme na přání aviváž pro froté, škrob pro damašek. Pro stálé zákazníky z řad veřejnosti máme věrnostní kartičky.

Sušení

V našich sušičkách (Primus, Miele) kvalitně vysušíme veškeré druhy prádla včetně tkanin se speciální úpravou – outdoorové oblečení a podobně. Velkokapacitní sušička prádlo rychle vysuší a zároveň nepomačká ani damašek. Načechráme vaše froté, deky, bundy, potahy. Poté následuje mandlování nebo žehlení.

Balení zakázek

Zakázky balíme do speciální perforované folie, vaše vyžehlené prádlo tak stále dýchá a nepomačká se. Každá zakázka je zpracovávána odděleně a pečlivě označena. Hotelům nebo restauracím nabízíme možnost dovozu hotového prádla přímo do firmy.

Mandlování

Na našich nových mandlovacích strojích kvalitně vymandlujeme vaše firemní ložní prádlo bez přepalování či mechanického poškození. Můžeme nastavovat teplotu po jednotlivých stupních, mandl zároveň také suší. Prádlo ručně skládáme, to znamená, že každý kus pečlivě prohlížíme a tak se nám nestane, že předáme zakázku nekvalitně vypranou. Zakázku poté zabalíme a dovezeme přímo do firmy.

Svoz a rozvoz

Duhová prádelna přijímá zakázky i od firem, restaurací, penzionů či hotelů. Pro firemní zákazníky nabízíme dopravu formou svozu špinavého prádla a dovozu vypraného, vyžehleného a zabaleného prádla. Každou zakázku pereme odděleně, pečlivě ji vyžehlíme nebo vymandlujeme. Prádlo rozvážíme zabalené do perforované folie.

Pro firmy nabízíme také možnost náhradního plnění. Vyzkoušejte nás!

Mezi naše spokojené zákazníky patří například řetězec restaurací Coloseum a další.

Zákaznická karta

Zákaznická karta Duhové Prádelny umožňuje našim zákazníkům z řad veřejnosti získat 20% slevu na vyprání šesté zakázky. Zavolejte na jednu z našich provozoven +420 734 219 372 nebo +420 730 511 239 a informujte se podrobně o výhodách naší zákaznické karty. Body můžete získat v obou provozovnách.
Vyzkoušejte jednu z našich provozoven na Černém Mostě.

Žehlicí panna Tubie®

Žehlíme veškeré pracovní oděvy. Na naší speciální žehlicí panně zn. Tubie® snadno vypneme veškeré tvarové prádlo: košiletričkapolokošilebundy, halenkysukněkalhoty. Tubie® oblečení jemně nafoukne a teplým vzduchem vyrovná. My pak jen dožehlíme manžety a límečky, pokud je to potřeba. Vyrovnáme tak i sportovní oblečení, které se jinak žehlit nesmí, nebo velmi jemné materiály, jako je hedvábí či umělé tkaniny. Tubie je ideálním prostředkem pro žehlení košil, polokošil, kuchařských stejnokrojů apod.

Ceník

Kalkulaci pro Vás připravíme na míru.
Obraťte se na vedoucí Duhové prádelny, tel. +420 734 219 372

Poptat zakázku

Přijímáme zakázky pro naši sociální firmu Duhová prádelna

„Nabízíme kvalitu,
individuální přístup
a náhradní plnění.“